1. SlotoKing »
  2. Правила и условия

Правила та умови веб-сайту

Пріоритетним завданням для нашого онлайн порталу є забезпечення максимально комфортних і чесних умов гемблінгу. Вся інформація, яку надає користувач, обробляється відповідно до чинної політики конфіденційності. Дані облікового запису зберігаються на захищених серверах, доступ третіх осіб до них – неможливий.

Реєструватися на ресурсі заборонено особам, які не досягли 18-річного віку. Під час проведення будь-яких фінансових операцій ці дані ретельно перевіряються.

1. Основні правила та умови

1.1. Відвідуючи розділи сайту СлотоКінг і відкриваючи рахунок, ви підтверджуєте, що вивчили всі пункти цього договору і погоджуєтеся дотримуватися всіх вказаних умов.

1.2. Якщо геймер користується послугами клубу, це означає, що він згоден з правилами гри і умовами нарахування бонусів. Перш ніж прийняти умови угоди, потрібно попередньо вивчити всі перераховані пункти. Якщо ви не згодні з якою-небудь частиною договору, відмовтеся від використання послуг онлайн клубу і не відкривайте рахунок на ресурсі.

2. Представники клубу

2.1. Інформація, що міститься на порталі, надається оператором клубу в країнах колишнього СРСР – компанією Darmaco Trading Ltd, яка зареєстрована на Кіпрі. Представником оператора за межами СНД є фірма Darklace Ltd, яка діє за ліцензією Нідерландських Антильських островів. Якщо у вас виникли питання, ви можете звертатися до представників по електронній пошті або до співробітників. Відвідувачам надається цілодобова інформаційна підтримка.

3. Законодавчі вимоги

3.1. Користуватися послугами онлайн-клубу можуть виключно повнолітні особи та люди, які допускаються до участі в азартних іграх відповідно до законів певної країни. Співробітники мають право вимагати від користувачів пред’явити документи, щоб перевірити їх вік. Якщо геймер не може підтвердити свій вік або не досяг повноліття, компанія може заблокувати його рахунок і відмовити в подальшому наданні послуг.

3.2. У деяких країнах азартні ігри знаходяться під забороною. Реєструючись на майданчику, користувач повністю відповідає за свої дії і підтверджує, що не порушує цим закони своєї держави.

3.3. Ресурс не несе відповідальності за те, що користувачі можуть порушувати законодавство певної країни.

3.4. Користувачі несуть відповідальність за сплату податкових зборів у разі виграшу. Компанія не консультує гравців з юридичних питань, що стосуються виплати податків. Якщо ви виграли і повинні сплатити податок, вам потрібно самостійно зібрати необхідні документи та надати їх представникам відповідних інстанцій.

4. Достовірність особистих даних гравця

4.1. Клієнти гарантують, що вони є повнолітніми і не порушують закони своєї країни, граючи в азартні ігри.

4.2. Прийнявши умови договору, ви надаєте співробітникам клубу право виконувати перевірки, щоб упевнитися в дійсності ваших особистих даних. Це може здійснюватися з ініціативи керівництва порталу або на вимогу влади.

4.3. На період перевірки ідентифікаційних даних клієнта функцію виведення коштів з його рахунку призупиняють. Після успішного проходження перевірки всі функції відновлюються і знову стають доступними.

4.4. Ви порушуєте договір, якщо вказуєте про себе недостовірні або неповні відомості. У цьому випадку ваш рахунок буде закритий і ви втратите можливість користуватися послугами закладу.

5. Правила безпеки гравців

5.1. Зареєструвавшись на порталі, ви повинні зберегти в секреті свій логін і пароль, які призначаються для входу в обліковий запис. У разі втрати паролю ви можете відновити його, обравши функцію «Нагадати пароль». Далі ви отримаєте на електронну пошту лист з інформацією про отримання доступу.

5.2. Не можна нікому передавати дані для входу в ваш обліковий запис на ресурсі. Ви повинні придумати досить складний пароль, щоб зловмисникам не вдалося його підібрати. Ви повністю відповідаєте за збереження своїх секретних даних, за фінансові транзакції, що проводяться та за збитки, які утворилися під час втручання сторонніх осіб.

6. Поповнення балансу та виведення коштів

6.1. Щоб отримати можливість грати на реальні гроші, необхідно зареєструватися, відкрити власний рахунок і поповнити баланс.

6.2. Створивши власний обліковий запис і виконуючи фінансові операції, ви гарантуєте, що використовуєте для гри гроші, отримані законним способом. Ви не будете відмовлятися від проведених платежів, щоб уникнути відповідальності перед законом.

6.3. Якщо з’ясується, що гравець виконує махінації, поповнює баланс кредитними банківськими картками, використовує сервіс для фінансових маніпуляцій між різними платіжними системами, тоді його рахунок буде негайно заблокований, ставки анулюються, а всі отримані користувачем нагороди доведеться повернути на рахунок. Компанія має право повідомити про факт шахрайства в правоохоронні органи і скористатися послугами колекторського агентства для стягнення платежів. Заклад не несе відповідальності за протизаконні дії відвідувачів, які не санкціоновано застосовують банківські картки.

6.4. Компанія не несе відповідальності за коливання курсів різних валют та електронних грошей.

7. Інші заборонені маніпуляції

7.1. На порталі заборонено проявляти стосовно інших користувачів агресивну і образливу манеру спілкування, погрожувати та вживати ненормативні вислови.

7.2. На порталі заборонено завантажувати файли, які негативно впливають на функціонування ресурсу. Забороняється використовувати і поширювати шкідливе ПО, віруси, а також здійснювати масову розсилку повідомлень.

7.3. Засновник закладу не несе відповідальності за шкоду, яка може бути завдана користувачам в результаті виникнення технологічних несправностей, що утворилися через вплив вірусів.

7.4. На майданчику забороняється передавати, продавати рахунки іншим учасникам і навмисно програвати фішки в грі, щоб гроші перейшли іншому гравцеві.

7.5. Співробітники сервісу можуть перевіряти та аналізувати ставки геймерів. При виявленні шахрайських дій обліковий запис і рахунок порушника блокують тимчасово або назавжди. Компанія незалежно приймає рішення про повернення коштів з арештованих рахунків порушників.

8. Зміни в наданні послуг

8.1. Для оновлення та вдосконалення сервісу компанія може вносити зміни або доповнення в умови надання послуг. При цьому обов’язково враховуються побажання клієнтів.

9. Виникнення технічних несправностей

9.1. Сервісний персонал робить все можливе, щоб запобігти технічним збоям і в найкоротші терміни усунути проблемні ситуації. Компанія не відповідає за несправності, які утворилися через обладнання, яке використовує геймер або його інтернет-провайдер.

10. Обмеження відповідальності адміністрації

10.1. Користувач самостійно приймає рішення зареєструватися в гральному закладі і використовувати його послуги. Він повною мірою несе відповідальність за наслідки своїх дій.

10.2. Всі правила, за якими функціонує ресурс, викладено в тексті договору. СлотоКінг не надає клієнтам додаткових гарантій, які стосуються надання послуг.

10.3. Клуб не несе відповідальності за будь-які порушення, які неможливо передбачити. Засновник не відповідає за зміст веб-сторінок, на які користувачі можуть перейти, використовуючи посилання, що розміщені на сторінках онлайн-порталу. Інформація сторонніх ресурсів надається користувачам виключно для ознайомлення.

11. Порушення прав інтелектуальної власності

11.1. Всі графічні, текстові та інформаційні файли, які містяться на ресурсі – це інтелектуальна власність компанії, яка використовується на правах ліцензії. Всі опубліковані на порталі матеріали заборонено використовувати в комерційних цілях.

11.2. Геймерам не надаються права на інтелектуальну власність компанії.

11.3. Не дозволяється використовувати торгову марку, логотип і будь-які творчі матеріали, які містяться на сторінках.

11.4. Ви несете відповідальність за шкоду і витрати, які виникли в результаті заборонених дій. Якщо вам стане відомо про те, що хтось порушує права інтелектуальної власності компанії, ви повинні повідомити про це співробітників і посприяти під час розслідування ситуації.

12. Правила дії програми лояльності

12.1. Подарунки онлайн-майданчика діють за нижче перерахованими правилами:

  • Геймери отримують подарунки на новий рахунок, а не на основний;
  • Оплата ставок проводиться з основного рахунку. Якщо на ньому недостатньо коштів, тоді використовується новий рахунок;
  • Всі виграші та подарунки надходять на додатковий баланс. Ці кошти не можна перевести в готівку, не відігравши їх за правилами вейджеру;
  • Деякі призи не знімаються, їх неможливо вивести.

12.2. Нові кошти, які користувач відіграв за умовами вейджеру, перераховуються на основний баланс. Після цього їх можна знімати або використовувати для ставок. Відіграти додаткові нарахування можна лише на ставках в ігрових автоматах.

13. Захист ідентифікаційних даних клієнтів онлайн-порталу

13.1. Персональна інформація користувачів обробляється і контролюється компанією Darklace Ltd. Компанія діє в рамках закону, суворо дотримуючись правил конфіденційності. Персональні дані використовуються виключно для поліпшення сервісу і надійно оберігаються від сторонніх осіб.

13.2. Компанія збирає і обробляє наступну інформацію про гравців: ім’я, прізвище, адресу проживання, номер телефону, адресу електронної пошти. Для перевірки достовірності наданих відомостей компанія може вимагати від користувача копію паспорта.

13.3. Персональні дані користувача застосовуються для ідентифікації його особи під час авторизації, для здійснення фінансових транзакцій. Надана гравцем інформація може використовуватися для зв’язку з ним під час вирішення питань з адміністрацією закладу, для аналізування роботи сервісу та відвідуваності сайту. Персональні дані зберігаються в зашифрованому форматі і недоступні для третіх осіб.

13.4. Для покращення сервісу персональні дані клієнтів можуть передаватися партнерам компанії. При цьому гарантується дотримання всіх правил конфіденційності. В рамках чинного законодавства персональні відомості про користувачів можуть бути розкриті правоохоронними органами.

14. Права користувачів під час захисту своїх персональних даних

14.1. Клієнти мають право вимагати у співробітників видалити або виправити надані ними відомості. Ви можете вказати неповну інформацію про себе, прикріпивши заяву з поясненням причин. Користувачі мають право запросити у ресурсу надання пояснень, щоб дізнатися, з якою метою обробляються їх особисті дані. Якщо компанія порушила умови конфіденційності, які стосуються захисту ваших персональних даних, ви можете подати скаргу в організацію The Office of the Commissioner for Personal Data Protection.

to_top