Хонда Електромобіль

Хонда – останній з автовиробників, який взяв на себе амбітні зобов’язання з випуску електромобілів. Тошіхіро МІБ, новий генеральний директор компанії, оголосив, що до 2040 року Honda буде продавати виключно електромобілі і водневі паливні елементи. Компанія також встановила терміни відмови від бензинових двигунів, які поступово зникнуть з модельного ряду найближчим часом.

Зокрема, мета полягає в тому, щоб електромобілі і автомобілі на паливних елементах становили 40 відсотків продажів нових автомобілів Honda до 2030 року, 80 відсотків до 2035 року і 100 відсотків до 2040 року. Перші з нових моделей електромобілів Honda прибудуть в 2024 модельному році з використанням акумуляторної платформи GM Ultium. Обидва будуть кроссоверами, один з яких буде мати значок Honda, а інший – під егідою класу люкс Acura. Можна очікувати, що версія Honda буде трохи схожа на прототип Honda e SUV, недавно показаний для китайського ринку.

Після появи електромобілів на базі Ultium Honda представить власну платформу електромобілів під назвою e: Architecture. Компанія заявляє, що ці моделі з’являться у «другій половині 2020-х років».

Допомога в придбанні якісних брендових електромобілів пропонує – Перший Автосалон Китайських електрокар «ЕлектроДвіж». Завдяки співпраці з фахівцями фірми можна бути повністю впевненим у безпеці здійснюють операції і купити хонда електромобіль за найкращою ціною в Києві. Дивитися характеристики, опис і ціни на Електромобіль HONDA.