Електромобілі WELTMEISTER

Weltmeister – це бренд електромобілів, що належить WM Motor Technology Co Ltd, автомобільної компанії з Шанхая, що спеціалізується на створенні акумуляторних електромобілів (BEV). Він запустив свій перший серійний автомобіль, EX5, в травні 2018 року на автосалоні в Пекіні, поставки почнуться у вересні 2018 року. Серед інвесторів WM були китайські технологічні компанії Baidu і Tencent.

Автомобілі Weltmeister виробляються на власному виробничому підприємстві WM Motor в Веньчжоу, провінція Чжецзян, річна виробнича потужність якого складає 100 000 одиниць. WM Motor також має науково-дослідні центри в Китаї, Німеччині та США.

Очікується, що WM Motor представить свою наступну повністю електричну модель позашляховика EX6 на автосалоні в Гуанчжоу, а в квітні 2020 року на Auto China вийде новий седан 7-ї серії.

У WM Motor є два розумних, чисто електричних, далекомагістральних позашляховика, які в даний час випускаються серійно. Обидва автомобілі тісно пов’язані між собою, оснащені передовим бортовим програмним забезпеченням і призначеним для користувача інтерфейсом, який розширює можливості мобільного способу життя водія в салоні. Інтелектуальний AI-помічник компанії WM Motor «Xiaowei» управляє більшістю апаратних і програмних функцій за допомогою природних голосових команд.

Допомога в придбанні якісних брендових електромобілів пропонує – Перший Автосалон Китайських електрокар «ЕлектроДвіж». Завдяки співпраці з фахівцями фірми можна бути повністю впевненим у безпеці здійснюють операції і купити електромобілі WELTMEISTER за найкращою ціною в Києві. Дивитися характеристики, опис і ціни на Електромобіль WELTMEISTER.