Електромобілі MG

Електромобілі MG – оновлені, електрифіковані, заряджені і готові до майбутнього.

MG пропонує європейським автомобілістам широкий модельний ряд екологічно чистих електричних і електрифікованих автомобілів «нової енергії».

MG робить електричне водіння доступним для всіх, хто молодий душею, для всіх, хто готовий прийняти електричний спосіб життя. На 100% електричні моделі MG ZS EV і MG EHS Plug-in Hybrid виявилися успішними.

MG допоможе вам почати свою електричну життя з добре продуманого, технологічно просунутого і екологічно безпечного водіння, яке є функціональним, безпечним і доступним.

MG розроблений для європейських автомобілістів; пропонуючи екологічно чисті, розумні, функціональні і доступні автомобілі. Вони розробляються в дизайн-студії MG в Шанхаї у співпраці з лондонської студією сучасного дизайну, виробляються в Китаї і вже доступні в різних країнах Європи.

Допомога в придбанні якісних брендових електромобілів пропонує – Перший Автосалон Китайських електрокар «ЕлектроДвіж». Завдяки співпраці з фахівцями фірми можна бути повністю впевненим у безпеці здійснюють операції і купити електромобілі MG за найкращою ціною в Києві. Дивитися характеристики, опис і ціни на Електромобіль MG.