Електромобілі BMW

Електромобілі BMW відкривають захоплюючі можливості. Саме тому BMW підходить до цієї нової ери мобільності так само, як і до будь-якої іншої; тут інженерні розробки, інновації та естетика органічно поєднуються, щоб надихати на радість в кожній подорожі. Дізнайтеся, як передова технологія BMW eDrive і чудові штрихи в інтер’єрі створили сучасний шедевр.

Принцип роботи електромобіля принципово відрізняється від автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння тим, що двигун електромобіля працює не на паливі, а виключно на електриці. Це електрику зберігається в акумуляторі, ємність якого визначає запас ходу, іншими словами, відстань, яку можна подолати на одному заряді акумулятора.

Електромобіль має безліч переваг: він не викидає шкідливих речовин під час руху і, в залежності від вашого середньорічного пробігу, може виявитися дешевше звичайного бензинового або дизельного автомобіля. Можно дізнатися, чи може повністю електричний BMW i3 обійтися вам дешевше в порівнянні зі звичайною бензинової або дизельної моделлю.

Водійський досвід також пропонує унікальні переваги, включаючи миттєвий крутний момент, який додає додаткові гострі відчуття в кожну поїздку при мінімальному шумі двигуна.