Електромобілі AIWAYS

Щоб розробити свої власні електромобілі – Aiways почали з чистого аркуша паперу і бажання зробити водіння електромобілів максимально приємним, захоплюючим і доступним.

Компанія Aiways була заснована в 2017 році китайськими підприємцями Семюелем Фу і Гері Гу, ставлячи своєю місією вирішувати проблеми мобільності завтрашнього дня і сприяти прогресивному розвитку автомобільної промисловості.

Через кілька років глобальна мережа включає інноваційний завод в Шанграо (Китай) з річною продуктивністю 300000 автомобілів, центр досліджень і розробок в Шанхаї (Китай), завод з виробництва акумуляторів в Чанша (Китай).

Молода і інноваційна компанія прагне переосмислити електричну мобільність в преміальному сегменті і вперше зробити її доступною для більш широкої цільової групи – завдяки сучасним каналам збуту, досвідченим партнерам і новітніми технологіями.

  • Мета – розробити інноваційний, повністю електричний автомобіль, який відображає повсякденні потреби сучасного життя, а також готовий до викликів майбутнього.
  • Однак не менш важливо зробити цей стрибок якомога простішим. Компанія створена, щоб допомогти вам, коли ви зробите перші кроки до нової ери мобільності.
  • Компанія вважає, що проблеми мобільності майбутнього можуть бути вирішені тільки за рахунок синергії і партнерства.

Допомога в придбанні якісних брендових електромобілів пропонує – Перший Автосалон Китайських електрокар «ЕлектроДвіж». Завдяки співпраці з фахівцями фірми можна бути повністю впевненим у безпеці здійснюють операції і купити електромобілі Aiways за найкращою ціною в Києві. Дивитися характеристики, опис і ціни на Електромобіль AIWAYS U5.

Вибирайте визнаних експертів у сфері електрокарів, і отримуйте максимум задоволення від швидкої і зручної покупки.