DONGFENG Електромобілі

Dongfeng Motor Corporation – китайський державний виробник автомобілів зі штаб-квартирою в Ухані, провінція Хубей, Китай. Dongfeng, традиційно входить до «великої четвірки» китайських автовиробників, в даний час входить в четвірку лідерів за обсягом виробництва поряд з Changan Automobile, FAW Group і SAIC Motor.

У 2014 році компанія була другим за величиною виробником автомобілів в Китаї за обсягом виробництва, виконавши за рік більше 3,5 мільйонів цілих автомобілів. Виробництво комерційних автомобілів в цьому році було вище, ніж у всіх інших вітчизняних виробників, і склало майже 450 000 одиниць.

У деяких джерелах компанія може називатися Dong Feng, використовувати абревіатуру DFM або використовувати цю назву в поєднанні з іншими, коли мова йде про дочірньої компанії, спільному підприємстві або іншому асоційоване підприємстві. Наприклад, «Дунфен Юеда Кіа».

Допомога в придбанні якісних брендових електромобілів пропонує – Перший Автосалон Китайських електрокар «ЕлектроДвіж». Завдяки співпраці з фахівцями фірми можна бути повністю впевненим у безпеці здійснюють операції і купити електромобілі Aiways за найкращою ціною в Києві. Дивитися характеристики, опис і ціни на Електромобіль Dongfeng E1.

Вибирайте визнаних експертів у сфері електрокарів, і отримуйте максимум задоволення від швидкої і зручної покупки.