Чері Електромобіль

Chery реалізує стратегію глобалізації з моменту свого заснування і стала першою компанією з виробництва легкових автомобілів в Китаї, яка експортує комплектні автомобілі, запчастини CKD, двигуни, виробничі технології та обладнання на світовий ринок. На сьогоднішній день Chery здійснює експорт в більш ніж 80 країн і регіонів, відкриваючи більше 1500 точок продажів і обслуговування з сукупним обсягом експорту понад 1,8 мільйона, залишаючись найбільшим експортером легкових автомобілів в Китаї протягом 18 років поспіль.

У 2012 році Chery і Jaguar Land Rover Motors спільно інвестували в створення Chery Jaguar Land Rover Motors Co., Ltd., яка є першим китайсько-британських спільним китайсько-британських підприємством з виробництва автомобілів високого класу.

Допомога в придбанні якісних брендових електромобілів пропонує – Перший Автосалон Китайських електрокар «ЕлектроДвіж». Завдяки співпраці з фахівцями фірми можна бути повністю впевненим у безпеці здійснюють операції і купити чері електромобіль за найкращою ціною в Києві. Дивитися характеристики, опис і ціни на Електромобіль CHERY.