Ауді електромобіль

Свій перший електромобіль Ауді побудували (Audi e-tron) на першому в світі заводі з нейтральним викидом CO₂ в Брюсселі. Сьогодні у них є вражаючий асортимент електричних і гібридних моделей, включаючи Audi e-tron GT і Q4 e-tron.

Компанія Audi постійно знаходиться в пошуку екологічно безпечних способів пересування та захисту нашої планети. Для цього у Audi є чітке бачення: до 2050 року стати повністю вуглецево-нейтральними.

До 2025 року Audi хоче інвестувати 10 мільярдів євро в майбутнє електромобільності. До 2025 року у Audi планується 30 нових електрифікованих моделей, а всі заводи Audi працюватимуть з нульовим викидом углерода². З 2026 року Audi буде випускати тільки нові повністю електричні моделі, а до 2030 року всі нові автомобілі будуть продаватися в Великобританії.

Допомога в придбанні якісних брендових електромобілів пропонує – Перший Автосалон Китайських електрокар «ЕлектроДвіж». Завдяки співпраці з фахівцями фірми можна бути повністю впевненим у безпеці здійснюють операції і купити ауді електрокар за найкращою ціною в Києві. Дивитися характеристики, опис і ціни на Електромобіль AUDI Q2L E-TRON.

Вибирайте визнаних експертів у сфері електрокарів, і отримуйте максимум задоволення від швидкої і зручної покупки.